?> Vzťahy - NAAJ.sk
Naaj.sk > Vzťahy

10 vecí, ktoré muž nikdy nesmie povedať žene

Muž by mal byť k žene vždy ohľaduplný a pokiaľ možno taktný. Ženy sú citlivé bytosti a na nevhodné poznámky či slaboduché pripomienky hocikedy reagujú podráždene. Čo by muž radšej nemal žene nikdy povedať?

10 vecí, ktoré žena nikdy nesmie povedať mužovi

Rovnako ako ženy, aj muži sú citliví na nevhodné poznámky. Aké veci sa nevypláca vyslovovať nahlas? V záujme zachovania zdravého partnerského vzťahu by sa žena mala vyvarovať nasledujúcich viet:

9 tipov ako zbaliť babu

Stretol si dievča svojich snov, či už v škole, v parku alebo na diskotéke, ale ona ako by o tebe nevedela alebo si ťa dokonca vôbec nevšimla? Získaj dievča svojho srdca, ktoré ťa na prvý pohľad očarilo. Ukáž jej, že si milý, vtipný spoločník, ktorý sa nebojí osloviť ju a pozvať na rande. Poradíme ti, ako na to!

9 tipov ako zbaliť chalana

Zabudni na zaužívaný stereotyp, že len chalan môže zbaliť babu. Buď moderná - páči sa ti nejaký chalan a pripadá ti obzvlášť roztomilý? Vezmi opraty do svojich rúk a získaj ho pre seba skôr, než toho nesmelého blondiaka získa nejaká iná. Získaš si u neho body za svoju odvahu a namasíruješ tak jeho ego.

Copyright © 2021 Marek Stanovský, všetky práva vyhradené

Kontakt na prevádzkovateľa

O projekte NAAJ.sk

Právna doložka