?> Nemôžete doložiť svoj príjem? Nevadí. Aj Vy môžete získať pôžičku
Naaj.sk > Financie > Pôžičky > Nemôžete doložiť svoj príjem? Nevadí. Aj Vy môžete získať pôžičku

Nemôžete doložiť svoj príjem? Nevadí. Aj Vy môžete získať pôžičku


Pre úspešné vybavenie bankového úveru je nutné doložiť príjem. Čo keď ho ale nemôžete preukázať alebo ho jednoducho nechcete uvádzať? Vašou záchranou sú nebankové pôžičky bez doloženia príjmov, ktorých poskytovatelia si uvedomujú, že peniaze potrebujete rýchlo a bez zbytočného papierovania. Získajte aj Vy pôžičku a nechajte sa príjemne prekvapiť bleskovým posúdením.

Stačí pár klikov a pôžička je Vaša

Na internetových stránkach poskytovateľov týchto pôžičiek nájdete tabuľku s posuvníkmi, pomocou ktorých si zvolíte požadovanú sumu a dobu splatnosti. K žiadosti o pôžičku slúži online žiadosť, do ktorej jednoducho vypíšete základné osobné údaje a odošlete. Počas chvíle sa dozviete, či bol úver schválený. V kladnom prípade sú peniaze ihneď zaslané na Váš účet.

Vyberajte z niekoľkých typov pôžičiek

Výška pôžičky bez dokladovania príjmu sa pohybuje od 100 až do niekoľko tisíc Euro. Čím nižšia suma, tým je ľahšie ju získať. V prípade súm do 350 Euro nie je nutné podpisovať tlačenú zmluvu a hovoríme tu o tzv. mikropôžičkách. U vysokých súm je potrebné poskytnúť záložné právo k nehnuteľnosti. A aké ďalšie druhy nebankových pôžičiek nepožadujú doloženia príjmu?

Pôžičky pred výplatou

Tieto pôžičky sú síce hlavne určené pre zamestnaných žiadateľov, ale využiť ich môžu aj ľudia, ktorí sú schopní splatiť ich do jedného mesiaca, napr.zo sociálnych dávok či inej štátnej pomoci. Bez problémov dosiahnu až na sumu 350 Euro. Niektoré nebankové spoločnosti prichádzajú s akciou, že prvá pôžička je úplne zadarmo.

Americké hypotéky

Ak potrebujete vyššiu čiastku a ste ochotní poskytnúť nebankovej spoločnosti záložné právo k nehnuteľnosti, potom využite americkú hypotéku so splatnosťou až 25 rokov. Výška hypotéky môže činiť až 70% ceny založenej nehnuteľnosti. A úrok? Ten je oveľa výhodnejší ako v prípade spotrebiteľského úveru.

Pôžičky na zmenku

Ak preferujete osobný prístup a individuálne rokovania, najskôr Vás osloví pôžička na zmenku. Táto pôžička je zaistená cenným papierom - zmenkou, ktorá je zárukou toho, že v prípade Vašej platobnej neschopnosti dostane veriteľ svoje peniaze späť, a to pomocou exekučného konania. Celú požičanú sumu splatíte jednorázovo na konci dohodnutej doby splatnosti. Uspieť môže aj ten, kto bol u inej spoločnosti odmietnutý.

Copyright © 2019 Marek Stanovský, všetky práva vyhradené

Kontakt na prevádzkovateľa

O projekte NAAJ.sk

Právna doložka